+420 602 253 843

Terapeutické metody

Anima sana - léčení duše a těla pomáhá při řešení vašich fyzických i psychických potíží. Efektivními metodami dokážeme pomoci s jakýmkoli problémem v oblasti psychiky i fyzického těla.

Kvantová terapie

Co kdybychom mohli vyčistit a změnit negativní emoce? Nalézt a odstranit podvědomé programy chování? Vytvořit novou realitu?
Více informací

Access Bars®

Uvolnění, léčení, přístup k vědomí, vnitřní klid, změna. Přijímání a tvoření za hranicemi představ a harmonizace těla a duše.
Více informací

Tělesné procesy Access®

Jste ochotni mít jinou realitu se svým tělem? Jste s ním ve spojení? Co může být pro něj přínosem právě teď? Co kdybychom jemně vyzvali tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?
Více informací

Access Energetický Facelift™

Co kdyby vaše tělo mohlo zářit a duše tancovat? Toužíte vypadat a cítit se mladší? nic není nemožné.
Více informací

EFT – Technika Emoční Svobody

Technika energetické psychologie, vysoce účinná pro zpracování traumatických zážitků a zátěžových emocí.
Více informací

NLP – neurolingvistické programování

Realizujte jakoukoliv změnu, zlepšete komunikaci a práci s lidmi a sami se sebou.
Více informací

SRT – Spiritual Response Therapy

Duchovní a spirituální metoda, která užívá univerzální energie k léčení traumat minulých životů a podvědomých bloků.
Více informací
Používané metody nelze považovat za náhradu lékařské či psychoterapeutické odborné péče ani užívání léčiv předepsaných odborníkem, významně však napomáhají celkovému průběhu léčby.  Žádná rizika, škodlivé či jinak nežádoucí účinky užívaných metod nejsou známy.  Nemají nic společného s lidovým léčitelstvím či církví nebo náboženským systémem. Výsledek terapie vždy závisí na klientovi, protože jen on rozhoduje o tom, kolik je ochoten pustit, přijmout a změnit.
map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram