+420 602 253 843

Access Bars®

Uvolnění, léčení, přístup k vědomí, vnitřní klid, změna. Přijímání a tvoření za hranicemi představ.
Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během terapie ACCESS BARS® se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. "BARů", na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. To umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Poté informace s negativním nábojem mizí, nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor.
V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Začnete být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Celý váš život se mění. Začínáte přijímat víc a tvořit víc.
Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.
Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.
Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).
Pokud se chcete tuto techniku naučit a pomáhat svým blízkým nebo ji používat ve svém podnikání, můžete se přihlásit na certifikovaný kurz.

Prohlédněte si krásná video o Access (i s českými titulky)

map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram