+420 602 253 843

Nejčastější otázky

Sepsala jsem pro vás ty nejčastější otázky, které vás zajímají. Ať už o průběhu terapie nebo o metodách samotných.

Jaká metoda je pro mě vhodná?

Při definici potíží se domluvíme na počátečním postupu, který pak dále upravujeme dle konkrétních potřeb. Při terapii se napojuji na klientovy energie a pracuji s kombinací různých technik dle aktuálního nastavení klienta. Všechny mnou používané metody jsou různými cestami ke stejnému cíli, neruší se, naopak se vhodně doplňují.

Většina lidí má potřebu nejprve své problémy definovat a zjistit vědomě jejich příčinu, chce pochopit, proč se věci dějí. Při terapiích se snažím nejenom problém vyčistit a vyřešit, ale i naučit klienta, jak si příště pomoci sám. Dostanete jednoduché účinné techniky odbourání stresu, vzteku, dovolení, odstranění soudů ad., které si rovnou vyzkoušíte. Toto předpokládá aktivní přístup klienta, používáme techniky Kvantová terapie, EFT, NLP ad.

Někteří klienti upřednostní techniky více relaxační, jako Access Bars, Energetický facelift, MTVSS. Zde se nepracuje tolik aktivně s myslí, ale hlavně energeticky přes tělo. Můžete u nich spát, nemusíte mluvit.

Velmi oblíbená je kombinace, tzn. nejprve s klientem vědomě vyčistíme, co je třeba a následně pokračujeme energetickým čištěním, při kterém zrelaxuje.

Lze tyto metody použít u dětí?

U dětí nejčastěji řešíme pomočování, poruchy chování, alergie, záněty středouší, poruchy příjmu potravy ad. Potíže mívají příčinnou souvislost s problémy, které trápí jeho nejbližší. U malých dětí se tedy obvykle pracuje nejprve s rodiči, hlavně s matkou, která mívá s dítětem těsnější pouto. Teprve poté, je-li to ještě třeba, se pracuje přímo s dítětem, pokud je již ve věku, kdy je schopno alespoň částečně spolupracovat.

Díky technikám Access můžeme pomoci i klientům s mentálním postižením, klientům s diagnózou demence ad., u kterých bývá jinak problematická spolupráce.

Co mohu očekávat po terapii?

Při čištění vaší mysli dochází i k čištění těla, proto můžete mít během terapie různé pocity na tělesné i emoční úrovni. Po terapii nastupuje uklidnění a někdy i únava, protože se zbavujete velké emoční zátěže. U někoho zase naopak dojde k vyplavení velkého množství energie. Toto je zcela individuální.

Všechny metody pracují pouze s informacemi, uloženými ve vašem podvědomí. Jestliže jsou skryté pocity a emoce velmi intenzivní, i reakce na čištění může být silnější. Někdy po terapii může dojít ke krátkodobému zhoršení potíží, kdy tělo a energetický systém se vyrovnává s novým stavem. Vyřešení problému pak vede k velké úlevě, k nastolení vnitřního klidu a míru, přináší nové náhledy a odhodlání řešit situaci. Celý váš život se mění.

Lze provádět terapii na dálku?

Osobní kontakt s klientem je vždy výhodou, ale není nezbytný. Terapii je možno vést i on-line např. přes Skype (vyjma dotykových technik Access). Některé terapie lze provádět na dálku i bez aktivní účasti klienta, např. energetická čištění osob a budov, výklad karet, SRT, mentální operace. Mohu na dálku i ulehčit odchod vašeho blízkého v terminálním stádiu onemocnění.

Jak rychle se můj problém vyřeší?

Rychlost léčby je zcela individuální. Pokud je problém tzv. „čerstvý“, krátkodobého charakteru, jde obvykle odstranit rychleji. Pokud se jedná o záležitost staršího data nebo těžkého průběhu, je většinou třeba více sezení. Výhodou používaných technik je, že postihují celou vaši osobnost a vaše myšlení, tedy se zlepšuje nejenom daný problém, ale celé prožívání a váš život komplexně.

Mohu tyto metody kombinovat s klasickou léčbou?

Uvedené metody lze používat i souběžně s další léčbou, urychlují zotavení. Terapie nejsou náhradou za odbornou lékařskou psychologickou či psychiatrickou péči a neslouží jakékoliv diagnostice či léčení ve smyslu klasické medicíny. Pokud trpíte skutečně závažným somatickým či psychickým onemocněním, doporučuje se použití terapeutických technik konzultovat s ošetřujícím lékařem. Rozhodně nedoporučuji vysazovat pravidelně užívané léky.

Nenašli jste, co jste hledali?

Kontaktujte mě
map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram