+420 602 253 843

SRT – Spiritual Response Therapy

Duchovní a spirituální metoda, která užívá univerzální energie k léčení traumat minulých životů a podvědomých bloků. 
Základem je napojení se na Vyšší Já, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. S jejich pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka. Duše si pamatuje všechny informace o tom, co zažila.
SRT spočívá v používaní kyvadla, které zprostředkovává odpovědi Vyššího já na kladené otázky, a soustavy 40 tabulek, kde je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit. Je možné zjistit, které škodlivé energie a programy si duše s sebou nese a následně je přeprogramovat na pozitivní energii.
Negativní energie mohou pocházet z tohoto, ale i z minulých, paralelních nebo budoucích životů. Z hlediska duše je čas vnímán jinak. Při čistění negativních energií a programů pomocí SRT se uleví jak duši, tak i fyzickému tělu.
Přes SRT lze řešit veškeré potíže a události, které se nám dějí a nedokážeme si vysvětlit proč. Kromě odstraňování obvyklých potíží psychického a fyzického charakteru např. lze odvádět přivtělené duše a entity, odstraňovat prokletí, harmonizovat čakry, testovat, jaké živiny a minerály tělo potřebuje, čistit patogenní zóny a mnoho dalšího.
Jedna konzultace metodou SRT trvá 1 až 2 hodiny. Možno provádět na dálku bez přítomnosti klienta.
map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram