+420 602 253 843

Kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

Tělesné procesy  umožňují uvolnit různá omezení našeho těla, podpořit a posílit vnitřní samoléčivé procesy těla. Pracují s energií těl a bytostí.
Tělesné procesy pracují energeticky s tělem, vytvářejí změny, i když je myslí zastavujeme. Ke změně dochází, i když hlavou to nemůžeme pochopit.

Během života do svého těla uzamkneme emoce, traumata, spousty zažitých vzorců chování jen proto, abychom vyhovovali představám těch druhých, popíráme sami sebe, aby nás měli rádi. Na sebe zapomínáme. Tělo nám přispívá a vše se snaží zvládnout, ale najednou to nejde, dochází energie. My neslyšíme, jak s námi mluví, křičí, ignorujeme příznaky, bolesti, únavu. Pak najednou se z oranžové kontrolky stane rudá – a my kolabujeme. Tělo nám svou nespokojenost dá najevo zraněním, nemocí, duševním zhroucením.

Tělesné procesy dávají tělu nové možnosti. Pracují energeticky s naším podvědomým nastavením, s věcmi, na které hlavou nelze přijít. Uvolňuje se prostor v těle, cítíme se lehčí, svobodnější. Uzdravujeme se a celý náš život se mění. Lidé se stále vracejí pro nové tělesné procesy, protože zjistili, že se jim mění vše.

Jak probíhá takový tělesný proces?

Lehnete si na lehátko, přikryjete se dekou, relaxujete a jen přijímáte. Snadné že?

Osoba dávající tělesný proces se dotkne těla na určitých bodech a požádá o spuštění daného procesu.

Tělesný proces se může naučit dávat kdokoli. Tělesné procesy zvládne naprosto každý i dítě. Nemusíte mít žádné zkušenosti, žádné předpoklady stačí jen, když budete chtít poznat více své tělo.

Využít tělesný proces můžete každý den. Dostávat ho může úplně každý, nejsou žádná omezení. Výborně funguje i pro zvířata.

Pokud toužíte zažít tělesné procesy, mohu vám nabídnout osobní sezení a vybrat tělesný proces na míru.

Průběh kurzu:

Tělesné procesy Access Consciousness® se spouští dotykem rukou na těle.

Během tříhodinového kurzu se seznámíte s energií tohoto procesu, tělesný proces obdržíte i darujete. Získáte certifikát a můžete proces začít používat pro sebe, rodinu, přátele nebo klienty.

PRO ABSOLVOVÁNÍ KURZU NENÍ NUTNÉ MÍT JAKÝKOLIV ACCESS KURZ, NEBO JINÉ KURZY.

Cena: 1.500 Kč

Kurs tělesných procesů - Aktivace buněčných systémů SEX a FAT

Kdybychom si dovolili být ENERGIÍ, kterou skutečně jsme, co by se stalo? Nebyli bychom moc? Bojíme se toho a energii nevyužíváme tak, jak bychom mohli a chtěli.

Kde všude veškerou nevyužitou energii ne-tvorby ukládáte do svých tukových buněk? Kolik tukových buněk používáte k uskladnění energie, kterou nemůžete využít? Jak jiní a podivní si dovolíte být? Dopřejte svému tělu získat prostor, kde vás lidi nebudou vidět jako divné.

Nejbližší termín:

11. 8. 2022, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Kurs tělesných procesů - Korekce zraku

Tělesný proces Korekce zraku je o mnohem více než jen tom, jak lépe vidět na dálku, na blízko. Je zaměřen na zlepšení zraku, jasnosti vidění, jasnosti v životě.... A zároveň vás může upozornit a nasměrovat k vyřešení situací, které nevidíte nebo nechcete vidět. Umí pozměnit úhly pohledu. Někteří účastníci zaznamenali vidění sytějších a ostřejších barev ihned po procesu, zlepšení vidění v šeru a došlo i k úbytku dioptrií. Dokáže také pomoci při problémech s nosními dutinami

Nejbližší termín:

23. 6. 2022

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Kurz tělesných procesů - CIRCUITRY

Circuitry znamená obvody. V těle máme spousty nejrůznějších energetických drah a pokaždé když jedna z nich nefunguje tak, jak by měla nebo přestane fungovat úplně, musí ty ostatní pracovat o to více. Tento proces obnovuje tok energie v oblastech, kde byl přerušen ať už z jakéhokoliv důvodu, např. traumatem. Má vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat. Je také velkým přínosem pro lidi s rakovinou a dalšími nemocemi jako je např. epilepsie, autismus, ADD, ADHD a OCD. Přináší velké změny i lidem, kteří absolvovali jakýkoli chirurgický zákrok, kdy na základě řezu na kůži došlo k poškození obvodů na těle. Tyto poškozené a neaktivované obvody jsou to, co způsobuje, že si tělo drží obtíže.

Nejbližší termín:

2. 8. 2022, 17:00

Místo:

Drlíčov 145, Písek

map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram