+420 602 253 843

Kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

Tělesné procesy  umožňují uvolnit různá omezení našeho těla, podpořit a posílit vnitřní samoléčivé procesy těla. Pracují s energií těl a bytostí.
Tělesné procesy pracují energeticky s tělem, vytvářejí změny, i když je myslí zastavujeme. Ke změně dochází, i když hlavou to nemůžeme pochopit.

Během života do svého těla uzamkneme emoce, traumata, spousty zažitých vzorců chování jen proto, abychom vyhovovali představám těch druhých, popíráme sami sebe, aby nás měli rádi. Na sebe zapomínáme. Tělo nám přispívá a vše se snaží zvládnout, ale najednou to nejde, dochází energie. My neslyšíme, jak s námi mluví, křičí, ignorujeme příznaky, bolesti, únavu. Pak najednou se z oranžové kontrolky stane rudá – a my kolabujeme. Tělo nám svou nespokojenost dá najevo zraněním, nemocí, duševním zhroucením.

Tělesné procesy dávají tělu nové možnosti. Pracují energeticky s naším podvědomým nastavením, s věcmi, na které hlavou nelze přijít. Uvolňuje se prostor v těle, cítíme se lehčí, svobodnější. Uzdravujeme se a celý náš život se mění. Lidé se stále vracejí pro nové tělesné procesy, protože zjistili, že se jim mění vše.

Jak probíhá takový tělesný proces?

Lehnete si na lehátko, přikryjete se dekou, relaxujete a jen přijímáte. Snadné že?

Osoba dávající tělesný proces se dotkne těla na určitých bodech a požádá o spuštění daného procesu.

Tělesný proces se může naučit dávat kdokoli. Tělesné procesy zvládne naprosto každý i dítě. Nemusíte mít žádné zkušenosti, žádné předpoklady stačí jen, když budete chtít poznat více své tělo.

Využít tělesný proces můžete každý den. Dostávat ho může úplně každý, nejsou žádná omezení. Výborně funguje i pro zvířata.

Pokud toužíte zažít tělesné procesy, mohu vám nabídnout osobní sezení a vybrat tělesný proces na míru.

Průběh kurzu:

Tělesné procesy Access Consciousness® se spouští dotykem rukou na těle.

Během tříhodinového kurzu se seznámíte s energií tohoto procesu, tělesný proces obdržíte i darujete. Dostanete list tělesného procesu, manuál, diagram těla, nahrávku kurzu. Získáte mezinárodní certifikát a můžete proces začít používat pro sebe, rodinu, přátele nebo klienty.

Pro absolvování kurzu není nutné mít jakýkoliv Access kurz, nebo jiné předpoklady.

Cena: 1.600 Kč

Eliminace změn RNA

Speciální tělesný proces zničení a eliminace všech obměn RNA. Tyto změny mohlo vyvolat např. očkování, , životní prostředí, toxiny, stres a velmi aktuálně i umělá inteligence.

Při tomto tělesném procesu aktivujeme energie, které dokáží eliminovat nežádoucí změny ve vašich buňkách. Tedy můžete opravit cokoli, co mohlo způsobit jakoukoli změnu v MRNA molekulární informaci, kterou si nesou buňky vašeho těla.

Termín kurzu:

4. 6. 2024, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Aktivace imunity vůči stárnutí

Co když můžete energeticky pomoci tělu, aby nastartovalo imunitu vůči postupujícímu věku? Aby vaše orgány, svaly a kosti nestárly? Co když je to možné? Co když je věk je jen úhel pohledu?

Termín kurzu:

12. 3. 2024, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Aktivace mládnutí

Když nestárnete "správně", jak vás lidé vidí? Co kdybyste si dovolili být mladí, i když ostatní stárnou?

Termín kurzu:

15. 4. 2024, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Aktivace buněčných systémů SEX a FAT

Kdybychom si dovolili být ENERGIÍ, kterou skutečně jsme, co by se stalo? Nebyli bychom moc? Bojíme se toho a energii nevyužíváme tak, jak bychom mohli a chtěli.

Kde všude veškerou nevyužitou energii ne-tvorby ukládáte do svých tukových buněk? Kolik tukových buněk používáte k uskladnění energie, kterou nemůžete využít? Jak jiní a podivní si dovolíte být? Dopřejte svému tělu získat prostor, kde vás lidi nebudou vidět jako divné.

Termín kurzu:

15. 1. 2024, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

De-molekulární manifestace a molekulární de-manifestace

De-molekulární manifestace znamená vytvoření něčeho, kde nic nebylo a molekulární De-manifestace znamená odstranění něčeho, co existuje.

Chybí vám v těle něco? Vzali vám slepé střevo, žlučník, dělohu, meziobratlovou ploténku? Nebo máte něco navíc? Nádor, bouli, jizvu, bradavice? Trpíte artritidou?

Tam, kde se v těle objevuje něco, co by tam být nemělo, nebo se nevyskytuje něco, co by se tam mělo vyskytovat, můžete spustit De-molekulární manifestaci všeho, co by tam mělo být a není, a Molekulární de-manifestaci všeho, co je tam a nemělo by být. Každý stav , kde něco narostlo nebo není tak hojné, jak by mělo být.

Tělesný proces rovná tyto dysbalance v energetické rovině.

Termín kurzu:

6. 2. 2024, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Odstranění toxických látek z těla

Při tomto procesu se odstraňují z těla toxické amalgámy, lze použít i na úpravu např. vody nebo jídla. Skvělý je v kombinaci s procesem De-molekulární manifestace a molekulární de-manifestace.

Termín kurzu:

20. 2. 2024, 18:00

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Legenda o El Doradu

Zlatá energie rozpouští a uvolňuje bolest v těle, eliminuje stárnutí. Velmi intenzivní a účinný tělesný proces, jeden z nejdynamičtějších. Klienti po aplikaci tohoto procesu „létají“. Je v něm velké tajemství a magično, obrovský prostor možností. Legenda o El Doradu je nádherný proces pro adventní čas, přináší uvolnění od bolesti, vděčnost a radost.

Termín kurzu:

4. 12. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

MTVSS

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu. Je navržen tak, že odstraní téměř jakoukoli funkční tělesnou poruchu.

MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla, takže doje k odstranění nebo zmírnění potíží v různých oblastech.

MTVSS může zvrátit způsob, jakým byly naše těla změněna přes všechen čas, prostor a reality. Umožňuje odstranit naprogramování, které narušilo původní plány našeho těla. Jsou to všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo v domnění, že tato realita je součtem všeho, co můžete udělat nebo být.

MTVSS funguje také jako posilovač a stimulant imunitního systému.

Odvrací procesy degenerace buněk a stárnutí, proces rozpadu těla.

Funguje u závažných a smrtelných onemocnění typu rakoviny, leukémie, autoimunitních nemocí.

Můžeme ho použít, aby naše tělo snadněji fungovalo během cvičení nebo při námaze, jako je například chůze do kopce .

Vaše tělo má schopnost tvořit samo sebe, ale bohužel máme názor, že naše těla musí zemřít. Proces stárnutí se zastaví, když uvolníte tyto pevné úhly pohledu. Každý pevný úhel pohledu uzamkne vaše tělo do procesu stárnutí.

Pokud uděláte MTVSS 20-30 krát, změní se celá struktura vašeho těla.

Termín kurzu:

8. 11. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Korekce zraku

Tělesný proces Korekce zraku je o mnohem více než jen tom, jak lépe vidět na dálku, na blízko. Je zaměřen na zlepšení zraku, jasnosti vidění, jasnosti v životě.... A zároveň vás může upozornit a nasměrovat k vyřešení situací, které nevidíte nebo nechcete vidět. Umí pozměnit úhly pohledu. Někteří účastníci zaznamenali vidění sytějších a ostřejších barev ihned po procesu, zlepšení vidění v šeru a došlo i k úbytku dioptrií. Dokáže také pomoci při problémech s nosními dutinami

Termín kurzu:

21. 11. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Akustické ošetření těla

Při tomto procesu odstraňujeme polaritu z našeho těla, elektrické vibrace. Nahrazujeme je akustickými, což jsou vibrace planety Země. Energie planety je trpělivá, nesoudící, chápavá, ošetřující, uzdravující. Rozvibrujeme naše těla v souladu s planetou,  tím umožníme tělu, aby se uvolnilo, vrátilo ke své podstatě. Odstraňujeme energie, které nám škodí, tím vytváříme prostor pro něco jiného. Co všechno by si vaše tělo mohlo vybrat? Radost, lehkost, uzdravení?

Termín kurzu:

10. 10. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Chřipka a nachlazení

Tělesný proces, který velmi rychle startuje naši imunitu, pomáhá i se zánětlivými chronickými potížemi, např. s artritidou. Pokud máte jakékoli problémy se spánkem, i toto je proces pro vás.

Termín kurzu:

23. 10. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Bolesti kůže

Máte ekzémy, vyrážku, vaše kůže ochabuje a stárne? Tento proces je zaměřený na vše spojené s kůži, všude, kde máme jakoukoli bolest na povrchu těla. Kůže je i o dotýkání, sebelásce a obraně vůči okolí.

Termín kurzu:

31. 7. 2023, 18 hod.

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Odstranění bezmocnosti

Tento proces může pomoci tam, kde je v těle lež, ztělesněná bezmoc. Všude, kde se vzdáváme své síly a přežíváme, místo abychom rostli a prospívali.

Termín kurzu:

7. 8. 2023, 18 hod.

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Neomezené bohatství

Proces, který startuje neomezenou energii, neomezené bohatství a neomezené možnosti.

Termín kurzu:

5. 6. 2023, 18 hod.

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Růst kapacity mozku

Kde všude kontrolujete, místo abyste tvořili? Kam dáváte svoji pozornost? Tento proces umožňuje daleko lépe využít možnosti, které váš mozek má. Energeticky skrze tělo ovlivňuje procesy, kterými se ubírá vaše mysl.

Termín kurzu:

29. 6. 2023, 18 hod.

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Odstranění minulých myšlenek a emocí z těla

Všechna traumata, která jsme zažili, naše destruktivní myšlenky a negativní emoce se nám během času ukládají v těle, v našich buňkách. Každý stres vede ke stažení, uzavření, nemůže proudit energie. Toto vede postupně ke vzniku nemocí a psychických potíží. Tělesný proces umožní odstranění a vyhlazení těchto minulých ztělesněných myšlenek a emocí, takže tělo může nastartovat samoléčící procesy. Po terapii se cítíte uvolnění, prázdní, protože negativní energie uvolněné tělesným procesem vás už nezatěžují. Můžete spouštět sobě i druhým.

Termín kurzu:

11. 5. 2023, 18-21 hod.

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Circuitry

Circuitry znamená obvody. V těle máme spousty nejrůznějších energetických drah a pokaždé když jedna z nich nefunguje tak, jak by měla nebo přestane fungovat úplně, musí ty ostatní pracovat o to více. Tento proces obnovuje tok energie v oblastech, kde byl přerušen ať už z jakéhokoliv důvodu, např. traumatem. Má vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat. Je také velkým přínosem pro lidi s rakovinou a dalšími nemocemi jako je např. epilepsie, autismus, ADD, ADHD a OCD. Přináší velké změny i lidem, kteří absolvovali jakýkoli chirurgický zákrok, kdy na základě řezu na kůži došlo k poškození obvodů na těle. Tyto poškozené a neaktivované obvody jsou to, co způsobuje, že si tělo drží obtíže.

Termín kurzu:

18. 5. 2023, 18-21 hod.

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Rozpuštění všech lží, uzamčených do těla

Kde všude jsme uzamkli do svých buněk, orgánů a duše lež? Cizí i vlastní? Kde všude lžeme sami sobě? Kde nejsme pravdiví k sobě i druhým? Energie procesu eliminují, vyhlazují a rozpouštějí všechny lži, uzamčené v těle. Co když se můžeme osvobodit?

Termín kurzu:

18. 4. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Obnova nervového systému, svalů a správná koordinace pohybu

Tento tělesný proces je zaměřen na obnovení celkové propriocepce. Je to pocit vlastního pohybu, síly a polohy těla. Někdy je popisován jako „šestý smysl“. Je nezbytná pro správnou koordinaci pohybu, registraci změny polohy těla, svalový tonus a průběh některých reflexů. Proces pomáhá s napravením dysbalancí v oblasti nervového systému, s poruchami celkového vnímání a jakýmkoli narušením koordinace pohybu, rovnováhy ad.

Termín kurzu:

27. 3. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Vymýcení psychosomatických uvěznění

Kde všude jsme si uložili problémy z hlavy do těla? Kde jsme uvěznili to, co mělo být propuštěno? Kde všude jsme nezpracovali své emoce a traumata a ta se nyní projevují v těle? Jaké stupidity jsme v těle vytvořili? Tento proces může pomoci všude tam, kde jsme své myšlenky somatizovali - například s cystami, s nádory, s kožními projevy, s alergiemi.

Termín kurzu:

23. 2. 2023, 13:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Holografická mutace

Proces k ovlivnění imunity vašeho těla. Co když nic není definitivní? Co když vaše tělo není pevné? Holografické znamená, že se mi to jen zdá, není to tak, jak si myslíme. Co když mohu změnit i to, co jsem si myslela, že změnit nejde? Co když mohu s tělem fungovat úplně z jiného prostoru? Je to o možnosti rozpoznat budoucnost a vytvářet ji.

Termín kurzu:

23. 2. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Alternativní zdroje energie

Otevření nových zdrojů energie v těle, o kterých jste dosud nevěděli, že je máte. Pomocí energie procesu doplníte a dáte svému tělu energii, aby ono mohlo být zdrojem k tvorbě reality za hranicí této reality. Co jste si zatím nevybrali?

Termín kurzu:

7. 3. 2023, 17:00

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Odstranění a vyhlazení hysterie

Všude, kde máme citové lability, kde nejsme přítomni s vědomím, kde jdeme do projevů pocitů a ztrácíme sebe. Jste hodně emotivní a přináší vám to potíže do vztahů? Pocity stresu, strachu a úzkosti vám ničí zdraví? Tento proces je pro vás.

Termín kurzu:

13. 3. 2023, 17:00

Místo:

Drlíčov 145, Písek

BMM

Eliminace, vyhlazení a rozpuštění biomimetické a biomimetrické mimiky bolestí, cest a realit jiných lidí.

Změní to místa, kde vytváříme své životy a těla z napodobování ostatních místo naší vlastní volby. Biomimetika je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Je to přirozená schopnost těla přizpůsobit se zbytku světa. Napodobujete způsoby a názory ostatních, když je potřebujete pochopit z intelektuálního nebo energetického pohledu a to vyžaduje, abyste uzamkli podobnosti ve svém těle, abyste měli jasno z vašeho pohledu na ten jejich.

Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, abyste mohli být spolu.

Termín kurzu:

16. 11. 2022, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Nulová suma traumatu

Nulová suma traumatu je proces, který se používá v případě, kdy bylo tělo traumatizováno. Ruší účinek kumulativního traumatu na tělo. Uplatníte jej při opakovaném traumatu, když si tělo zvykne na bolest, se kterou žijete, a prožíváte stále více traumat, čímž dochází k dalšímu oslabení. Proces Nulová suma traumatu odstraní vše, co uzamklo trauma do konkrétního místa. Odstraňuje šok a trauma z těla. Nulová suma traumatu může být použit v případech nevyřešené bolesti nebo omezení pohybu u někoho s anamnézou traumat, zvláště těch opakovaných. Týká se to i sportovců a těch, kteří vykonávají fyzickou práci, která opakovaně zahrnuje intenzivní / nadměrnou námahu. Zdá se, že když tělo utrpí trauma, přizpůsobuje se nové úrovni bolesti a zeslabuje funkci, jako by to bylo normální. Ti, kteří provádějí tento druh činnosti, obvykle mají tendenci zvyknout si na tuto úroveň bolesti / oslabenou funkci a pokračují v aktivitě, což přináší tělu další traumata . Do této kategorie spadají všechny druhy opakujících se stresových poruch.

Termín kurzu:

31. 1. 2023, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Buněčná paměť

Neuvěřitelně dynamický proces, který vytváří zdánlivé zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo uzdravit.

Používá se k odvrácení účinků traumatu, starých i nedávných zranění a jizev na těle. Buňky v těle se navrací v čase do doby, kdy byly zcela zdravé a v harmonii.

Máte-li trauma uložena v těle, například po úrazu (zlomenina), nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit.

Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i na zvířatech.

Jaké by to bylo vymazat paměť traumatu, kterou buňka nepustila?

Termín kurzu:

15. 11. 2022, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Lymfatické neshody a nekonzistence žláz

Tento proces pracuje s lymfatickým systémem a systémem žláz, kde aktivuje toky zablokované energie. Pomáhá s vylučováním toxinů a těžkých kovů z těla. Trápí vás otoky, máte pocit těžkých nohou? Míváte záněty dutin? Problémy se sluchem? Hučení a pískání v uších? Pak tento proces může být velkým přínosem.

Jaké by to bylo, restartovat svůj lymfatický systém, obnovit tok vaší lymfy? S tímto procesem se naučíte kdykoli rozproudit svou lymfu a tím i vaši energii, přináší do těla lehkost a pohyb. Na kurzu se naučíte spouštět konkrétní energie, které uvolní vše, co je v této oblasti zablokováno. Můžete pak proces spouštět kdykoli sobě nebo druhým, skvěle funguje i na zvířata. Co dalšího si naše těla mohou vybrat?

Termín kurzu:

11. 10. 2022, 17:30

Místo:

Drlíčov 145, Písek

3 denní kurz o těle / 3DBC s Lucií Haškovou

Přejete si získat větší napojení, zapojení a společenství se svým tělem? Pak jste tady správně.

Co kdybyste mohli mít nekonečné napojení na každou molekulu ve vesmíru? Co všechno by bylo pak možné? Co když máte vnitřní navigaci, kterou když zapnete, dovede vás k největším možnostem vašeho života a žití?

Je možné, že se s vámi tělo snaží komunikovat už hodně dlouho? Co by se stalo, kdybyste ho začali slyšet?
Více informací o kurzu najdete na https://www.luciehaskova.cz/3dbc.

Termín kurzu:

9. - 11. 6. 2023

Místo:

Drlíčov 145, Písek

Bolavá záda

Co kdybyste se BOLESTI mohli zbavit? Nebo pomoci svým blízkým?

Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty pro tento proces. Někdy není zdroj problému zcela v této realitě, je částečně v jiných dimenzích a jiných realitách. Tento proces se používá při mnoha omezeních, která vytvářejí ztuhlost a nedostatek pohybu v páteři. tento proces může fungovat i tam, kde se zdá, že se bolesti nelze zbavit.

Termín kurzu:

Místo:

Drlíčov 145, Písek

map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram