+420 602 253 843

Ing. Jitka Burian

Terapeut a průvodce na vaší cestě k sobě.
Nezávazně objednat
Ing. Jitka Burianová – Terapeut a průvodce na vaší cestě k sobě
Absolventka VŠE Praha, pracovala jsem jako ekonom, následně jako soukromý podnikatel v ekonomické a obchodní oblasti. Byla jsem zaměstnána v různých mezinárodních společnostech, od roku 1997 v oblasti farmaceutického průmyslu. Vedla jsem prodejní týmy, získávala zkušenosti s řízením lidí a obchodu. Působila jsem v oblasti pediatrie, psychiatrie a neurologie.
Vztah k alternativním metodám a duchovním záležitostem se otevíral postupně. Zlomová byla smrt manžela v mých 24 letech, kdy jsem hledala odpovědi a potkala reiki. Velkým obohacením byla má tři manželství i výchova syna s ADHD. Mám tři děti a vnučku, manžel je psychiatr. Po prodělané operaci páteře jsem se rozhodla nevracet se do byznysu a věnovat se naplno práci s klienty. Od roku 2012 působím jako terapeut a průvodce, vedu individuální terapie i kurzy osobnostního rozvoje.
Jsem absolventkou kurzů  kvantové terapie, kursu Basic Hypnotherapy IWAISA Association, certifikovaným praktikem NLP IWAISA Association, praktikem III. st. EFT AAMET, absolventem kurzů Matrix EFT,  TKDM, praktikem SRT. Jsem proškolena v řadě technik Access Consciousness. Jako certifikovaný AB, AEF a BPF facilitator pořádám pro vás kursy techniky Access Bars® a Access Energetický Facelift™ a kurzy tělesných procesů Access.
map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram