+420 602 253 843

Tělesné procesy Access + MTVSS

Jste ochotni mít jinou realitu se svým tělem? Jste s ním ve spojení? Co může být pro něj přínosem právě teď? Co kdybychom jemně vyzvali tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?
Nejsme zvyklí sledovat a poslouchat své tělo. Jakékoli problémy, které v těle nebo duši vznikají, nám tělo dává předem důrazně najevo – co kdybychom ho začali poslouchat? Tělo s námi neustále komunikuje, často se rozsvítí kontrolka, že je něco špatně – např. nás bolí hlava nebo záda. A my místo abychom řešili příčinu, vypínáme kontrolku – vezmeme si růžový prášek. Naše tělo má schopnost dávat nám najevo svoje potřeby. Tyto procesy běžně jdou mimo naši racionální mysl. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme.
Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. To, jak vnímáme sami sebe i druhé, to jak vytváříme vztahy, jak jsme šťastní či smutní, chudí či bohatí, sebevědomí nebo utlačení , milovaní či bez lásky - vše se odráží na stavu našeho fyzického těla. Všechna nezpracovaná traumata a nastavení, která jsme přejali od druhých, se uložila do našich buněk a způsobují nám bolesti a nemoci na úrovni psychické i fyzické.
Chcete tělesným procesům porozumět více do hloubky a naučit se s nimi sami pracovat? Přihlaste se na kurz tělesných procesů.

Přepište negativní informace na úrovni buněčných struktur

Terapeut jemně probudí základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.
Známe přes 60 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu.
Tělesné procesy nevybíráme podle toho, co si myslíme, že je pro tělo vhodné, ale komunikujeme, ptáme se těla. Tělo samo nám dá najevo, co potřebuje. Terapeut přijímá zpětnou vazbu od těla, na kterém pracuje.
Tělesné procesy Access mají společné to, že jsou energetické. Pracují s energií těl. Během terapie aktivujeme energie vašich témat uvnitř těla, rovnáme činnost orgánů, mírníme bolest, uvolňujeme psychické bloky uložené ve formě tělesných potíží.
Klient leží oblečený na lehátku. Terapeut se dotýká jeho těla na vybraných bodech, kde stimuluje spuštění potřebných procesů.
Jedná se o terapeutickou techniku, nikoli o masáž. Délka je cca 60 minut.

MTVSS pro imunitní systém

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. Tělo se začíná rovnat, uzdravovat, vracet ke svému původnímu nastavení.
Tento proces lze provést ve více variantách, terapeut dle konkrétní potřeby a dle komunikace s tělem klienta vybírá body, které použije i délku působení na ně. Nastavujeme a posilujeme imunitní systém, dochází k podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny). MTVSS můžeme spouštět na imunitních bodech, na kloubech těla, přes chodidla.
Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř těla. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle.
Terapie trvá cca 80 minut.
map-markerenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram